ПРО НАС

 

Український бренд одягу «СІСІ СОСО» створений у Львові у 2019 році. Його молоді амбітні засновники Діана та Андрій плекали мету — виробляти стильний, мінімалістичний та висококласний одяг, який зможе дозволити собі кожна модниця.

СІСІ СОСО — це про українську якість з французьким вайбом. Якість,яка доступна всім. Капсула, що буде актуальною у гардеробі не один рік.

Адже сама Діана Червінська щиро обожнює усе, що пов’язано з модним світом. Інфлюенсерка сформувала потужну аудиторію однодумців в Інстаграмі, яким постійно демонструвала цікаві та стильні бюджетні образи. Потім захоплення переросло у покликання. Це й стало початком історії бренду.

Згодом й ці рамки стають тісними для СІСІ СОСО. Маленькими кроками команда щодня реалізовувала дедалі більше ідей. А натомість отримувала любов та визнання онлайн шанувальників. Тому засновники планували відкрити свій перший шоурум у Львові, де модниці зможуть вживу переміряти хоч весь асортимент одягу та потішити себе обновками. Діана та Андрій згодом здійснили цю мрію — запрацював їхній стильний бутик у самому серці міста Лева.

Серед найпопулярніших моделей одягу, які стали своєрідними візитівками бренду, є базовий топ. Відшитий у понад десяти кольорах, ефектний,зручний та щільний. Універсальна річ та невід’ємний компонент літнього образу за лічені дні став солд-аут.

Також знаменитий наш брендовий корсет. Його придбала чи не кожна друга панянка у Львові, щоб підкреслити розкіш власних вподобань та отримати тонни компліментів і захвату. Обожнюють українки й СІСІ-костюми, сукні, светри, сорочки, тренчі, боді, світшоти, футболки та спідниці. Кожна клієнтка завжди пише нам нестримні слова подяки за неймовірні та якісні речі.

Тож засновники бренду стильного одягу «СІСІ СОСО» відверто і впевнено вірять, що попереду ще безліч неймовірних колекцій та колабів, задоволених посмішок клієнток, компліментів та слів подяки. Їх побачить та почує цілий світ. Усе заради одного — аби кожна відчула себе чічі:коко.